Állatmentő egyesület*

Ments állatot velünk!

“A földet nem apáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön”. Ez az idézet egy nagyon bölcs indián szájából hangzott el sok-sok évvel ezelőtt, aki figyelembe vette gyerekei, unokái és az azt követő generációk érdekeit is.

TE gondolkoztál már azon, hogy milyen lesz a világ 20, 30, 40 év múlva? Töprengtél már azon, hogy a gyerekeid, unokáid milyen földön, világba fognak élni?

Vagy te azok közé tartozol, akik szerint ez hiába való gondolat, ha szüleink, nagyszüleink, egyéb őseink jó világot, bőséges termést találtak a földön, akkor jut nekünk is, minek kell kelteni a pánikot a kipusztuló természetről, világvégéről?

Persze, ott a köztisztasági hivatal, a polgármesteri, a kerületi, a városi és az egyéb hivatalok, meg a különféle önkéntes szerveződések.

De biztos, hogy mindig másra kell várni, hogy tegyen? Biztos, hogy mindig a másiktól kell várni a megoldást?

3 hasznos ötlet hogy védd a környezetet

1.

Ha látod az újra felhasználható jelet akkor nyugodtan ved meg azt a tárgyat mert ha már nem kell akor gyűjtő konténerbe tudod tenni de csak a megfelelőbe tedd!Az üvegnél bevásárló központba tudod visszaváltani ezzel még zsebpénzt is kaphatsz úgy hogy a visszaváltáskór az üvegért pénz jár.

2.

Ha csöpög valahol a csap azzal nemcsak a vízszámlát növeled hanem a környezetet is tönkre teszed.Ezért ne hagyd hogy csöpögjön a csap.

3.

Járj biciklivel az iskolába mivel ezzel a környezetet is véded meg az egésséges életmódban is segít.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 3
Tegnapi: 1
Heti: 4
Havi: 4
Össz.: 8 729

Látogatottság növelés
Oldal: Védd a környezetet egyszerűen
Állatmentő egyesület* - © 2008 - 2024 - allatmentoegyesulet.hupont.hu

A HuPont.hu-nál a honlap készítés egyszerű. Azzal, hogy regisztrál elkezdődik a készítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »